میزبانی اصفهان از خواهر خوانده ها در نمایشگاه بین المللی گردشگری

میزبانی اصفهان از خواهر خوانده ها در نمایشگاه بین المللی گردشگری

1402/7/6 177 0

میزبانی اصفهان از خواهر خوانده ها در نمایشگاه بین المللی گردشگری

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری اصفهان که از روز گذشته با حضور مسؤلین استانی و کشوری و مشارکت بیش از 100 شرکت داخلی وخارجی آغاز شد

 
 
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری اصفهان که از روز گذشته با حضور مسؤلین استانی و کشوری در حالی آغاز به کار کرد که میزبان بیش از 100 شرکت داخلی وخارجی معرفی کننده خدمات و ظرفیت ها در حوزه های گردشگری سیاحتی، گردشگری سلامت، صنایع دستی، امور مسافرتی و اسکان، تجهیزات کمپینگ و خودروهای آفرود به مخاطبان خود خواهد بود.
 
خواهرخواندگی اصفهان با بیش از 17 شهر در کشورهای مختلف دنیا و دعوت رسمی برای حضور شهرهای خواهر خوانده در این رویداد بین المللی حضور مهمانانی از شهر کویت از کشور کویت، شهر سن پترزبورگ از کشور روسیه و همچنین حضور هیات 25 نفره از کشور ترکیه را رقم زده است که زمینه تبادل اطلاعات، فرهنگ و هنر فی‌مابین کشورها را فراهم خواهد کرد.
 
در آئین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان، مامیشه نظام، نماینده استاندار سن پترزبورگ حضور داشت و پیام استاندار این شهر را برای مهمانان در این مراسم قرائت کرد. سیزدهمین نمایشگاه گردشگری، صنایع دستی و هتلداری اصفهان تا تاریخ 7 مهرماه از ساعت 15 الی 21 میزبان عموم علاقه مندان خواهد بود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر